Yöntem

Çalışma yöntemimiz verdiğimiz hizmetin en etkili şekilde teslimini sağlamak ve daha sonra da etkisini ölçmek adına 4 adımdan oluşmaktadır.

1.

Sorun

İş veya bireysel hayatınızda yaşadığınız ve teknolojiyi kullanarak çözmek istediğiniz sorunlarınızı dinliyor, olabildiğince detaylı şekilde sorununuzun kaynağını, gelişimini, ve hayatınızdaki yerini öğreniyoruz.

2.

Gözlem

Yaşadığınız sorunu dinledikten sonra, sorunu yaşama durumunuzu yerinde gözlemliyoruz. Gerçekten sorununuz algıladığınız şekilde ve algıladığınız sebeplerden mi kaynaklanıyor yoksa başka etki eden faktörler de var mı diye inceliyoruz.

3.

Çözüm

Yaşadığınız sorunla ilgili objektif gözlemimizi yaptıktan sonra, planladığımız çözümü size teklif ediyoruz. İki taraflı anlaşma olması durumunda çözümü geliştirmeye başlıyor ve sorununuza uyguluyoruz.

4.

Ölçüm

Başta dinlediğimiz ve gözlemlediğimiz sorununuza uygulanan çözümün etkinliğini ölçmek amacıyla, çözümün kurulumunun ardından tekrar gözlem yapıyoruz. Eski gözlemlerimizden daha farklı ve gerçek anlamda işe yarayan sonuçlar alınmazsa çözümümüzü değiştirerek geliştirmeye devam ediyoruz. Uygulanan çözümün sonucunda ölçümlerde kayda değer bir performans artışı gözlenirse çözümün işe yaradığını teyit etmiş oluyoruz.

Projeni bekletmekten sıkıldıysan

Şimdi iletişim formunu doldur ve aklındaki projeyi beraber hayata geçirelim !