background

uDorm

Bulut Tabanlı Yurt Yönetimi

Ara yüz tasarımı, performansı ve sunduğu çözüm ile uDorm bizim için en büyük anlamı taşıyan projemiz. Tabii ki bizim için ifade ettiği bu değerde, fikir aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar her noktasında tamamen Nunufy'a ait olması da büyük rol oynuyor olabilir, bu yüzden çok objektif olamıyoruz 🙂 Kısaca, Nunufy bir yazılım mutfağı olsaydı uDorm tarifini bizim yarattığımız en şık yemeğimiz olurdu.

uDorm.App
Projeden Önceki Sorun

Kuzey Kıbrıs’ta ve uluslararası öğrenci kabul eden tüm üniversite yurtlarında; çok dillilik, personel değişimleri, öğrencinin sözlü iletişimi tercih etmemesi, yurt yönetiminin sistem eksikliği gibi sebepler sonucunda işleyiş ve misafire verilen hizmet aşamasında karışıklıklar yaşanmaktaydı.

Nunufy’ın Sunduğu Çözüm

Öğrenci ve Yurt yönetimi arasında takip edilebilir, istatistik tutulabilir ve iletişim köprüsü olarak görev yapacak uDorm adında mobil bir uygulama ve uygulamaya bağlı bir yönetim paneli geliştirilmesi. Bu sayede öğrenciler odalarıyla ilgili teknik ve temizlik taleplerini tamamen takip edilebilir şekilde yurt yönetimine iletebilecekler.

  • uDorm.App - Bulut Tabanlı Yurt Yönetimi Ekran Görüntüleri
  • uDorm.App - Mobil Uygulama

Projeni bekletmekten sıkıldıysan

Şimdi iletişim formunu doldur ve aklındaki projeyi beraber hayata geçirelim !

İLETİŞİME GEÇ